29. 7. 2017 Na Střelnici (cca 5minut chůze od kempu) vystoupí kapela KATAPULT

 

25. 8. 2017 Na Střelnici (cca 5minut chůze od kempu) vystoupí kapela TURBO (předkapela TELEGRAF)

 

Volný čas

Areál A.T.C. Autokemp GOLF nabízí svým návštěvníkům dva stoly na stolní tenis, půjčovnu a úschovnu kol, multifunkční hřiště na volejbal, nohejbal a další síťové hry, antukový tenisový kurt, půjčovnu sportovního vybavení a další.

SPORT

Poloha areálu přímo vybízí k vyjížďkám na kolech nebo bruslích po rozmanité síti cyklostezek nacházejících se v Poděbradech a jejich blízkém okolí. Příjemné jsou i vycházky po okolí s holemi Nordic Walking (které si můžete stejně jako jízdní kola zapůjčit za poplatek v recepci Autokempu - doporučujeme včasnou rezervaci). Další oblíbenou aktivitou v okolí je 18-ti jamkové golfové hřiště se simulátorem (http://www.golfpodebrady.cz/). Koupaliště Jezero (cca 3 km) nabízí svým návštěvníkům skluzavky, šatny, sprchy, občerstvení, dětské hřiště a další (http://www.koupalistejezero.cz/). 

RYBAŘENÍ

Přímo vedle našeho areálu je slepé rameno Labe, kde jsou mimo jiných ryb i úhoři. Na sumce, kapry a ostatní ryby jsou vhodná Poděbradská jezera nebo samotná řeka Labe, která nabízí mnoho klidných meandrů k chytání. Po dohodě dovezeme rybáře naším člunem na místo chytání ryb a zase pro ně přijedeme /placená služba/. Povolenky nezajišťujeme.

KULTURA

Návštěva města Poděbrady (http://www.mesto-podebrady.cz/), které leží necelé tři kilometry od kempu, je z hlediska jeho historie, památek a kulturních akcí jistě také zajímavá (http://www.ipodebrady.cz/).