Volný čas

Areál A.T.C. Autokemp GOLF nabízí svým návštěvníkům dva stoly na stolní tenis, půjčovnu a úschovnu kol, multifunkční hřiště na volejbal, nohejbal a další síťové hry, antukový tenisový kurt, půjčovnu sportovního vybavení a další.

SPORT

Poloha areálu přímo vybízí k vyjížďkám na kolech nebo bruslích po rozmanité síti cyklostezek nacházejících se v Poděbradech a jejich blízkém okolí. Příjemné jsou i vycházky po okolí s holemi Nordic Walking (které si můžete stejně jako jízdní kola zapůjčit za poplatek v recepci Autokempu - doporučujeme včasnou rezervaci). Další oblíbenou aktivitou v okolí je 18-ti jamkové golfové hřiště se simulátorem (http://www.golfpodebrady.cz/). Koupaliště Jezero (cca 3 km) nabízí svým návštěvníkům skluzavky, šatny, sprchy, občerstvení, dětské hřiště a další (http://www.koupalistejezero.cz/). 

RYBAŘENÍ

Přímo vedle našeho areálu je slepé rameno Labe, kde jsou mimo jiných ryb i úhoři. Na sumce, kapry a ostatní ryby jsou vhodná Poděbradská jezera nebo samotná řeka Labe, která nabízí mnoho klidných meandrů k chytání. Po dohodě dovezeme rybáře naším člunem na místo chytání ryb a zase pro ně přijedeme /placená služba/. Povolenky nezajišťujeme.

KULTURA

Návštěva města Poděbrady (http://www.mesto-podebrady.cz/), které leží necelé tři kilometry od kempu, je z hlediska jeho historie, památek a kulturních akcí jistě také zajímavá (http://www.ipodebrady.cz/).